Jesteś tutaj: Strona głównaPomoc

Szukaj znajomych

Województwa / Miasta

Kategorie

Pozostałe miasta


panoc.pl

Pomoc


 1. Dodawanie opinii
 2. Utworzenie Konta Użytkownika
 3. Edycja Konta Użytkownika
 4. Dodawanie firmy
 5. Edycja i dodawanie danych w prezentacji firmy
  1. Dane podstawowe
  2. Dane rozszerzone
  3. Oddział firmy
  4. Słowa kluczowe
  5. Aktualności
  6. Oferta
  7. Galeria
  8. Pliki
  9. Zatrudnieni
  10. Zablokowani
 
 
1. W celu dodania opinii należy znaleźć firmę korzystając m.in. z systemu wyszukiwarki zamieszczonej na stronie głównej.
  


 
2. Pod mapą wyświetlana jest lista firm, która odpowiada słowom wpisanym w wyszukiwarkę. Po znalezieniu poszukiwanej firmy, klikając na jej nazwę, Użytkownik może zapoznać się z jej profilem jak również dodać opinię.
Tarkin.png
  
 
 
3. W profilu firmy, w zakładce „Opinie klientów”, żeby wystawić komentarz należy nacisnąć na link „dodaj opinie o firmie”
dodaj opinie o firmie.png
 
 
4. Firmę należy ocenić „systemem gwiazdkowym” (od 1 - bardzo słaba , do 6 - wspaniała ) w czterech kategoriach. Obowiązkowo należy się podpisać (Imię nazwisko, pseudonim), zamieścić swój komentarz w polu „Treść opinii” oraz zaakceptować regulamin portalu. Ocenę i opinię Użytkownik zatwierdza wciskając przycisk „Wyślij”.
 
system oceny.png

 
    
1. W celu utworzenia Konta Użytkownika należy się zarejestrować. Na głównej stronie serwisu wchodzimy przez „załóż konto” do szybkiego systemu rejestracji.
załóż konto.png


 
2. Na stronie rejestracyjnej należy wpisać :
a) Twój adres E-mail (na który, po poprawnej rejestracji,  zostanie wysłany link aktywacyjny). Podany adres E-mail jest jednocześnie loginem, za którego pomocą wejdziesz na swoje konto w portalu,
b) Hasło (należy wpisać co najmniej 3 znaki),
c) Powtórzone hasło,
d) Imię i nazwisko, bądź pseudonim, który będzie wyświetlany w komentarzach firm.
Do pełnej rejestracji konta użytkownika należy zaakceptować regulamin oraz nacisnąć przycisk „Załóż konto”.
 
rejestracja użytkownika.png

 
 
3. Po poprawnej rejestracji wyświetli się komunikat:
Rejestracja poprawna!
Dziękujemy za rejestrację, na adres e-mail podany przy rejestracji został wysłany link aktywacyjny.
Po poprawnym aktywowaniu konta będzie możliwe zalogowanie się do systemu przy pomocy adresu e-mail oraz hasła podanego przy rejestracji.
 
 
 
4. Po odebraniu wiadomości z adresu kontakt@opiszfirme.pl należy nacisnąć na link aktywacyjny.
 
 
 
5. Wyświetli się wówczas komunikat o poprawności aktywacji konta.
rejestracja - weryfikacja.png
 
 
 
6. Przy logowaniu do konta użytkownika, na głównej stronie portalu, należy wpisać dane podane podczas rejestracji ( E-mail i hasło )oraz nacisnąć na klawiaturze przycisk ENTER bądź pomarańczowy przycisk znajdujący się po prawej stronie wpisanego hasła
rejestracja na stronie głównej.png
 
 
 
7. Po zalogowaniu, użytkownik zostaje przekierowany do swojego konta, do zakładki „Tablica”:
Tablica – miejsce dodawania informacji oraz dopisywania komentarzy do już istniejących informacji, które również będą widoczne na tablicy znajomych użytkownika
profil użytkownika po zalogowaniu.png
 

 
Po zalogowaniu Użytkownik ma do dyspozycji następujące możliwości:
1. zmiana hasła,
2. zmiana danych identyfikujących, które będą wyświetlane przy wpisywanych komentarzach,
3. podglądu wszystkich opinii napisanych przez użytkownika,
4. podglądu i edycji informacji dotyczącej przebiegu edukacji użytkownika,
5. podglądu i możliwość usunięcia znajomych,
6. podglądu i możliwość usunięcia zaznaczonych ulubionych miejsc,
7. podglądu firm, do których użytkownik dodał się jako pracownik z informacją o okresie w jakim tam pracował lub pracuje oraz zajmowanym stanowisku w firmie i obowiązkami jakie do niego należą,
8. podglądu do skrzynki odbiorczej oraz nadawczej użytkownika, 
8. wyświetlenie firmy, bądź listy firm dodanych przez Użytkownika,
9. załączenie obrazka, zdjęcia (max 200kB), które będzie wyświetlane przy komentarzu Użytkownika,
zarządzanie kontem2.png
 
 
 
1. Aby dodać firmę należy najpierw utworzyć konto użytkownika ( patrz II. Utworzenie Konta Użytkownika ).


  
2. Po zalogowaniu Użytkownika, należy nacisnąć na zakładkę u góry strony - „Dodaj firmę”
przycisk dodaj firme.png


 
3. W pierwszej kolejności Użytkownik wpisuje podstawowe dane firmy (uzupełnienie wszystkich danych nie jest obowiązkowe):
dane podstawowe.png


  
4. Następnie Użytkownik wybiera jeden spośród czterech Pakietów reklamowych, których możliwości może sprawdzić naciskając przycisk „szczegóły”.
wybierz pakiet.png


 
5. Następnym krokiem jest zaznaczenie branży wpisanej firmy. Można wybrać więcej niż jedną branżę.  Ilość zaznaczonych branż zależy od wybranego pakietu.
branze.png


 
6. Ostatnią częścią dodawania firmy jest wpisanie adresu siedziby firmy:
a) najpierw należy wybrać województwo z dostępnego spisu,
b) następnie należy wybrać miasto,
c) wpisać kod pocztowy,
d) podać ulice i nr posesji: np. Wyszyńskiego 7
Mapa automatycznie ładuje podane przez Użytkownika miejsce. Jeżeli wskaźnik nie podaje prawidłowo miejsca firmy, Użytkownik może wskaźnik przesunąć. Wystarczy najechać kursorem myszki oraz nacisnąć na wskaźnik, gdy wskaźnik znajduje się w pożądanym miejscu należy puścić przycisk myszki.


 
7. Po wypełnieniu prawidłowo wszystkich danych, Użytkownik w celu zakończenia procedury dodawania firmy, powinien nacisnąć przycisk „Dodaj firmę”.
adres siedziby.png
 Po wyborze Pakietu reklamowego, Użytkownik przechodzi w system płatności naciskając przycisk „zapłać”.


 
 Za każdym razem, aby edytować bądź dodać dane w prezentacji Twojej firmy należy się zalogować oraz wejść w zakładkę „Moja firma”.
Twoja firma - lista.png
 
 
 
 Użytkownik może w każdej chwili może zmienić podstawowe dane swojej firmy, które wpisywał przy zakładaniu konta firmowego,
Edycja - dane podstawowe.png
 
 
 
Użytkownik wybierając „Dane rozszerzone”
Edycja - dane rozszerzone.png
 
w pierwszej kolejności ma możliwość dodania logo (max 200kB), dzięki czemu prezentacja firmy będzie się wyróżniać z listy innych firm tej samej branży zyskując na atrakcyjności. Aby dodać logo firmy należy nacisnąć „Wybierz obrazek (200 kB Max)”,
 
Edycja - logo.png
 
 wybrać wcześniej przygotowany plik (.jpg, .gif, .png), a następnie nacisnąć przycisk „Otwórz”. Obrazek załaduje się automatycznie.
 
wybierz plik.png

 
 
Użytkownik, który dodał Centralę oraz oddział/y firmy może zaznaczyć, iż dany wpis jest oddziałem firmy głównej. Oddziały firmy będą wyświetlane w wizytówce firmy głównej.
Oddział firmy.png
 

 
Do prezentacji firmy użytkownika można dodać słowa kluczowe, które są pomocne w pozycjonowaniu i wyszukiwaniu firmy.
słowa kluczowe.png

 
 
W zakładce „Aktualności” użytkownik może informować o aktualnych wydarzeniach w firmie, promocjach, rabatach, nowościach itp. Wystarczy dodać temat i treść (max 500 znaków) oraz nacisnąć „Dodaj nową” , by aktualność pojawiła się w prezentacji firmy.
Aktualności.png

 
 
W zakładce „Oferta” użytkownik może dodać nazwę produktu, jego opis ( max 500 znaków) oraz zdjęcie produktu. Aby dodać zdjęcie produktu należy nacisnąć przycisk „Przeglądaj”, a następnie wybrać wcześniej przygotowany plik (.jpg, .gif, .png) z produktem oraz nacisnąć „Dodaj produkt”.
Produkty.png

 
 
Zakładka „Galeria” umożliwia dodawanie zdjęć oraz link do filmu YouTube dzięki, którym klienci lepiej poznają Twoją firmę.
galeria.png
 

 
Użytkownik może dodać załączyć pliki różnego rodzaju (jeden plik max 5mB) ze szczegółami oferty, cennikiem, wzorami pism itp. Wystarczy nacisnąć przycisk „Wybierz plik ( 5mb Max)” i wybrać wcześniej przygotowany plik.
Pliki.png


 
W zakładce „Zatrudnieni” znajdują się użytkownicy, którzy dodali swój profil, jako pracownik tej firmy. Jeżeli użytkownik, który dodał siebie jako pracownika tej firmy, faktycznie nigdy pracownikiem nie był albo nie jest, właściciel konta firmy może takiego użytkownika usunąć z zakładki „Zatrudnieni” bądź też usunąć i zablokować.


 
Zakładka „Zablokowani” zawiera użytkowników, którzy zostali „Zablokowani” i usunięci z zakładki „Zatrudnieni”. Są to użytkownicy, którzy mylnie bądź celowo dodali się jako pracownicy tej firmy i pomimo wcześniejszego usunięcia z listy pracowników, ponownie zapisali się do niej.